PİSLİK TUTUCULAR

PİSLİK TUTUCULAR 1
PİSLİK TUTUCULAR 2
PİSLİK TUTUCULAR 3
PİSLİK TUTUCULAR 4
PİSLİK TUTUCULAR 5
PİSLİK TUTUCULAR 6

Ürün Açıklaması

PİSLİK TUTUCULAR

Su alma ünitelerini ciddi ölçüde koruma altına alan pislik tutucu, zorlu mevsimsel şartlar ve mekânlarda yıllarca hizmet sunacak şekilde dizayn edilmiştir. PMS ürünlerin sadece üretimi değil, projelendirme ve kurulumu da gerçekleştirilmektedir.

 

Yüzen bariyer sistemleri normalde su üstünde yüzen nesnelerin kontrolüne yönelik tasarlanmıştır. PMS çöp tutma ünitesi su üzerinde istenmeyen nesneleri(ağaç, tomruk, plastik atık, yeşillik, buz parçaları) tuttuğu gibi suyun altındaki kafes sistemi ile su altındaki nesnelerden de bölgenizi korur.

 

Çöp tutma ünitesi üzerinde yürüyebilir ve işlem yapabilirsiniz. Diğer bariyer sistemleri, tekneler vasıtası ile kontrol edilebilir. Biriken çöplerin periyodik olarak temizlenmesinde ve bariyerin yükünün alınmasında ekstra bir tekneye ihtiyaç duyulur. PMS çöp tutma ünitesinde biriken çöpleri toplamak için iş güvenliğini riske atmadan yürüme yolunu kullanabilirsiniz. Üstelik iş güvenliğini üst düzeye çıkarmak için sisteme özel tasarlanmış korkuluklardan da yararlanabilirsiniz.

 

Biriken çöpleri toplamak basittir. Yüzer platformlardan aşağıya inen kafesleri kolaylıkla kaldırabilir ve çöpleri platformun üzerinde biriktirebilirsiniz.


Ürün Video

PİSLİK TUTUCULAR


TEKLİF AL!

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK Y ADA BAYİMİZ OLMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.